KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491561
nr 1349 1561
Lambert Werner
(1900-1983), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1964,64x97 cm
Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:47:33
500 kr
600 kr
Lambert Werner
Läs mer om Lambert Werner